Často kladené otázky

Mohu si sestavy vytisknout a jít s nimi na úřad? Přijmou takto vytištěnou sestavu jako veřejnou listinu?
Pokud si sestavy získané prostřednictvím této služby vytisknu, v tu chvíli mají pouze informativní charakter a na úřadech nebo jiných institucích nemají žádnou právní váhu.
Co mám udělat pro to, aby takto vyhotovené sestavy byly úřady a jinými institucemi akceptovány?
Úřady státní správy a samosprávy jsou povinny akceptovat tyto výstupy v případě, že jsou v elektronické podobě. Jiné instituce tuto povinnost nemají. Pokud je vyžadována podoba listinná, je potřeba nechat výstup do listinné podoby převést a to na kontaktním místě veřejné správy – Czech POINT (obecní a městské úřady, pobočky České pošty a Hospodářské komory ČR, česká zastupitelství v zahraničí nebo vybraní notáři).

Aktuality

14.03.2019
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (3/2019) je k dispozici ke stažení.

04.03.2019
Zkoušky ÚOZI se budou konat 20. a 21. března 2019.

27.02.2019
Zveřejněna publikace "Souhrnné přehledy o půdním fondu z údajů katastru nemovitostí České republiky 2019".

14.02.2019
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (2/2019) je k dispozici ke stažení.

04.02.2019
Aktualizovány otázky ke zvláštní části zkoušky pro udělení úředního oprávnění pro ověřování výsledků zeměměřických činností podle § 13 odst. 1 písm. c) zákona č. 200/1994 Sb.,  o zeměměřictví a o změně a doplnění některých zákonů souvisejících s jeho zavedením, ve znění pozdějších předpisů.

31.01.2019
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo odborný rada - Metodik/metodička bezpečnosti.