Kontakty

Typ Telefon
ústředna 542521111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Kamera Josef Ing. CV116542521100
Josef.Kamera@cuzk.czŘeditel katastrálního úřadu
Krajíčková Eva Ing. Bc. CV118542521101
Eva.Krajickova@cuzk.czŘeditelka kanceláře ředitele katastrálního úřadu
Pochylá Kateřina Bc. 119542521105
Katerina.Pochyla@cuzk.czVedoucí personálního oddělení
Fojtášek Jiří Mgr. 122542521126
Jiri.Fojtasek@cuzk.czVedoucí oddělení metodiky a kontroly
Krupka Marcel Ing. 123542521166
Marcel.Krupka@cuzk.czVedoucí ekonomicko-správního oddělení
Kodýtek Tomáš Ing. CV210542521200
Tomas.Kodytek@cuzk.czŘeditel technické sekce
Pelíšek Jiří Ing. CV235542521202
jiri.pelisek@cuzk.czŘeditel odboru obnovy katastrálního operátu
Levínský Vladimír Ing. 234542521215
Vladimir.Levinsky@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 1
Svánovský Jan Ing. 216542521240
Jan.Svanovsky@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 2
Šimek Stanislav Ing. 301542521220
Stanislav.Simek@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 3
Beránková Sylva Ing. 236542521256
Sylva.Berankova@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 4
Váhala Vlastimil Bc. 220518697040
Vlastimil.Vahala@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 5
Ondrůšek Jiří Ing. 178542521131
Jiri.Ondrusek@cuzk.czVedoucí oddělení podpory ICT

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Paštová Veronika Ing. 112
542521104
Veronika.Pastova@cuzk.czinterní auditor

Aktuality úřadu

19.02.2021
ÚPRAVA ÚŘEDNÍCH HODIN
S ohledem na platná usnesení vlády ČR a na zvýšený zájem klientů o služby katastru upravujeme úřední hodiny na všech katastrálních pracovištích v působnosti KÚ pro Jihomoravský kraj s platností od pondělí 22. února 2021 takto:

pondělí 8:00 - 17:00 hodin
středa 8:00 - 17:00 hodin
pátek 8:00 - 12:00 hodin

02.03.2020
Plánovaná revize údajů KN na období 2020

02.03.2020
Plánovaná obnova operátu novým mapováním na období 2020

23.01.2014
Dotazník k úrovni poskytovaných služeb

Aktuality resortu

19.02.2021
Zveřejněna Výroční zpráva Českého úřadu zeměměřického a katastrálního za rok 2020.

15.02.2021
Od 15.2.2021 jsou úřední hodiny na všech katastrálních úřadech v rozsahu minimálně pondělí a středa 8.00-17.00 hodin, pokud to aktuální personální situace umožňuje, tak i nad tento rozsah. Před návštěvou si prosím ověřte přesný rozsah úředních hodin na www stránkách příslušných katastrálních úřadů. Děkujeme za pochopení.

11.02.2021
Zveřejněna publikace "Souhrnné přehledy o půdním fondu z údajů katastru nemovitostí České republiky 2021"