Kontakty

Typ Telefon
ústředna 542532211

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Matušková Zina Ing. Bc. CV305542532201
Zina.Matuskova@cuzk.czŘeditelka KP Brno-venkov
Reimer Radim Ing. CV303542532221
Radim.Reimer@cuzk.czŘeditel odboru právních vztahů k nemovitostem
Sedláčková Lenka Bc. 208542532232
Lenka.Sedlackova@cuzk.czVedoucí právního oddělení
Máčková Hana Ing. Bc. 226542532238
Hana.Mackova@cuzk.czVedoucí oddělení aktualizace PI KN č. 2
Škopek Jiří Ing. CV122542532251
Jiri.Skopek@cuzk.czŘeditel odboru GI KN
Čechová Irena Ing. 123542532252
Irena.Cechova@cuzk.czVedoucí oddělení aktualizace GI KN
Pospíšil Petr Ing. 102542532234
petr.pospisil@cuzk.czVedoucí oddělení aktualizace PI KN č. 1
Malcová Lenka Ing. 118542532255
Lenka.Malcova@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy a revize KN
Španielová Andrea Bc. 222542532277
Andrea.Spanielova@cuzk.czVedoucí oddělení dokumentace KN

Aktuality pracoviště

Katastrální pracoviště v současné době nemá žádné aktuality.

Aktuality resortu

12.05.2022
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný/vrchní referent - Podpora uživatelů.

12.05.2022
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (5/2022) je k dispozici ke stažení.

25.04.2022
Zkoušky ÚOZI se budou konat dne 11. května 2022.