Kontakty

Typ Telefon
Mobil 778425580
Ústředna 377162111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Pešek Tomáš Ing. CV125377162132tomas.pesek@cuzk.czředitel Zeměměřického a katastrálního inspektorátu v Plzni

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Burdová Renata JUDr. 104
377162114
Renata.Burdova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (právní)
Čurdová Lenka 125
377162128
Lenka.Curdova2@cuzk.czasistent - účetní
Důrová Marcela Mgr. 121
377162131
Marcela.Durova@cuzk.czzástupce ředitele, inspektorka katastru nemovitostí (právní)
Kejhová Petra 103
377162113
Petra.Kejhova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SPI)
Moulisová Daniela Bc. 119
377162244
Daniela.Moulisova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SGI)
Pešek Tomáš Ing. 125
377162132
Tomas.Pesek@cuzk.czředitel
Poláková Lenka Ing. 120
377162130
Lenka.Polakova@cuzk.czinspektorka komerční sféry
Puchtová Mirka Ing. 123
377162133
Mirka.Puchtova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SPI)
Strejcová Eliška 122
377162134
Eliska.Strejcova@cuzk.czúčetní - rozpočtář
Zachardová Zdeňka Bc. 120
377162130
Zdenka.Zachardova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SGI)

Aktuality inspektorátu

30.04.2020
S účinností od 4. 5. 2020 se upravují úřední hodiny pro veřejnost takto:
pondělí, středa: 8:00 – 17:00 hod.
úterý, čtvrtek: 8:00 – 14:00 hod.
pátek: 8:00 – 13:00 hod.
Žádáme klienty, aby přednostně využívali písemný, elektronický (e-mail, datová schránka) či telefonický kontakt. Neodkladná ústní jednání budou prováděna pouze po telefonické domluvě v prostorách k tomu určených a za dodržování zvýšených hygienických požadavků.
 

17.04.2020
S ohledem na mimořádná opatření přijatá usnesením vlády ČR č. 399 ze dne 9. dubna 2020 se s účinností od 20. 4. 2020 upravují úřední hodiny pro veřejnost takto:
pondělí a středa: 8,00 - 17,00 hod.
Žádáme klienty, aby přednostně využívali písemný, elektronický (e-mail, datová schránka) či telefonický kontakt.
Děkujeme za pochopení.
 

16.03.2020
S ohledem na opatření přijatá usnesením vlády ČR č.215 ze dne 15.března 2020 jsou od pondělí 16.3.2020 až do odvolání omezeny úřední hodiny pro veřejnost takto: pondělí a středa : 8,00 - 11,00 hod.
Žádáme Vás, abyste přednostně využívali možnosti elektronické komunikace (e-mail, datová schránka) nebo telefonickou komunikaci.

Aktuality resortu

22.09.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Metodik / Metodička bezpečnosti.

11.09.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada Legislativa KN

11.09.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Právník / Právnička