Kontakty

Typ Telefon
Mobil 778425580
Ústředna 377162111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Pešek Tomáš Ing. CV125377162132tomas.pesek@cuzk.czředitel Zeměměřického a katastrálního inspektorátu v Plzni

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Burdová Renata JUDr. 104
377162114
Renata.Burdova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (právní)
Čurdová Lenka 125
377162128
Lenka.Curdova2@cuzk.czasistent - účetní
Důrová Marcela Mgr. 121
377162131
Marcela.Durova@cuzk.czzástupce ředitele, inspektorka katastru nemovitostí (právní)
Kejhová Petra 103
377162113
Petra.Kejhova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SPI)
Moulisová Daniela Bc. 119
377162244
Daniela.Moulisova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SGI)
Pešek Tomáš Ing. 125
377162132
Tomas.Pesek@cuzk.czředitel
Poláková Lenka Ing. 120
377162130
Lenka.Polakova@cuzk.czinspektorka komerční sféry
Puchtová Mirka Ing. 123
377162133
Mirka.Puchtova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SPI)
Strejcová Eliška 122
377162134
Eliska.Strejcova@cuzk.czúčetní - rozpočtář
Zachardová Zdeňka Bc. 120
377162130
Zdenka.Zachardova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SGI)

Aktuality inspektorátu

16.03.2020
S ohledem na opatření přijatá usnesením vlády ČR č.215 ze dne 15.března 2020 jsou od pondělí 16.3.2020 až do odvolání omezeny úřední hodiny pro veřejnost takto: pondělí a středa : 8,00 - 11,00 hod.
Žádáme Vás, abyste přednostně využívali možnosti elektronické komunikace (e-mail, datová schránka) nebo telefonickou komunikaci.

Aktuality resortu

25.03.2020
Zeměměřické činnosti pro katastr v době nouzového stavu

16.03.2020
Důležité upozornění!
S ohledem na opatření přijatá usnesením vlády ČR č. 215 ze dne 15. března 2020 mají všechna pracoviště katastrálních úřadů od pondělí 16. 3. 2020 až do odvolání omezený provoz pro veřejnost. Katastrální úřady přijímají bez omezení elektronická podání ve stanovené formě a poštovní zásilky. K získání informací z katastru nemovitostí využijte aplikaci Nahlížení do katastru, která umožňuje vyřízení úplného výpisu z katastru přes e-shop. Neodkladné záležitosti bude možné vyřídit v omezených úředních hodinách v pondělí a ve středu od 8 do 11 hodin. Prosíme, abyste se před případnou návštěvou řídili pokyny uvedenými na www stránkách příslušných katastrálních úřadů.
Děkujeme za pochopení.


13.03.2020
Vzhledem k četným dotazům sdělujeme, že návrh na vklad práv i ostatní podání katastrálním úřadům lze činit prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo elektronicky (e-mailem nebo prostřednictvím datových schránek). Účastníci řízení o vkladu budou v těchto případech vyzváni k úhradě správního poplatku, který lze uhradit převodem na účet. Podrobnosti o elektronických podáních a parametrech přijímaných datových zpráv zde. Základní informace z katastru nemovitostí je možné získat rovněž elektronicky prostřednictvím aplikace Nahlížení do katastru nemovitostí. V této aplikaci je možné prostřednictvím e-shopu získat i úplný výpis z katastru nemovitostí v elektronické podobě bez nutnosti návštěvy katastrálního pracoviště.