Kontakty

Typ Telefon
Mobil 778425580
Ústředna 377162111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Pekarská Jana Ing. CV125377162132Jana.Pekarska@cuzk.czředitelka Zeměměřického a katastrálního inspektorátu v Plzni

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Burdová Renata JUDr. 104
377162114
Renata.Burdova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí
Čurdová Lenka 125
377162128
Lenka.Curdova2@cuzk.czekonom - asistent
Důrová Marcela Mgr. 103
377162113
Marcela.Durova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí
Kejhová Petra 103
377162113
Petra.Kejhova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí
Moulisová Daniela Bc. 119
377162244
Daniela.Moulisova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí
Pešek Tomáš Ing. 121
377162131
Tomas.Pesek@cuzk.czinspektor komerční sféry a zástupce ředitelky
Poláková Lenka Ing. 120
377162130
Lenka.Polakova@cuzk.czinspektorka komerční sféry
Puchtová Mirka Ing. 123
377162133
Mirka.Puchtova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí
Strejcová Eliška 122
377162134
Eliska.Strejcova@cuzk.czúčetní-rozpočtář
Zachardová Zdeňka Bc. 120
377162130
Zdenka.Zachardova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí

Aktuality inspektorátu

Zeměměřický a katastrální inspektorát v současné době nemá žádné aktuality.

Aktuality resortu

21.01.2020
Zveřejněny statistické údaje za 4. čtvrtletí roku 2019 o vybraných transakcích s nemovitostmi evidovanými v KN.

16.01.2020
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (1/2020) je k dispozici ke stažení.

31.12.2019
Upozorňujeme, že podle zákona  č. 364/2019 Sb., kterým se mění některé zákony v oblasti daní v souvislosti se zvyšováním příjmů veřejných rozpočtů, dochází s účinností od 1. 1. 2020 ke změně výše některých správních poplatků, zejména poplatku za přijetí návrhu na zahájení řízení o povolení vkladu do katastru nemovitostí z původních 1000 Kč na 2000 Kč.