Kontakty

Typ Telefon
Mobil 778425580
Ústředna 377162111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Pešek Tomáš Ing. CV125377162132
tomas.pesek@cuzk.czředitel Zeměměřického a katastrálního inspektorátu v Plzni

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Burdová Renata JUDr. 104
377162114
Renata.Burdova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (právní)
Čurdová Lenka 125
377162128
Lenka.Curdova2@cuzk.czasistent - účetní
Důrová Marcela Mgr. 121
377162131
Marcela.Durova@cuzk.czzástupce ředitele, inspektorka katastru nemovitostí (právní)
Kejhová Petra 119
377162113
Petra.Kejhova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SPI)
Kovářík Petr Ing. 103
377162244
petr.kovarik@cuzk.czinspektor katastru nemovitostí (SGI)
Pešek Tomáš Ing. 125
377162132
Tomas.Pesek@cuzk.czředitel
Poláková Lenka Ing. 120
377162130
Lenka.Polakova@cuzk.czinspektorka komerční sféry
Puchtová Mirka Ing. 123
377162133
Mirka.Puchtova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SPI)
Rokytenský Ondřej Bc. 103
377162244
Ondrej.Rokytensky@cuzk.cz inspektor komerční sféry
Strejcová Eliška 122
377162134
Eliska.Strejcova@cuzk.czúčetní - rozpočtář
Zachardová Zdeňka Bc. 120
377162130
Zdenka.Zachardova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SGI)

Aktuality inspektorátu

12.04.2021
S účinností od 12. 4. 2021 se ruší omezení úředních hodin. S ohledem na epidemickou situaci žádáme klienty, aby i nadále přednostně využívali písemný, elektronický (e-mail, datová schránka) či telefonický kontakt.
Děkujeme za pochopení.
 

15.02.2021
Zeměměřický a katastrální inspektorát v Plzni oznamuje, že v návaznosti na usnesení vlády České republiky č. 128 ze dne 14. 2. 2021 o přijetí krizového opatření má s účinností od 15. 2. 2021 omezený provoz.

13.12.2020
Zeměměřický a katastrální inspektorát v Plzni oznamuje, že s ohledem na opatření přijatá usnesením vlády ČR č. 1202 ze dne 20. listopadu 2020 má až do odvolání omezený provoz pro veřejnost.

Aktuality resortu

20.10.2021
 Zveřejněny statistické údaje za 3. čtvrtletí roku 2021 o vybraných transakcích s nemovitostmi evidovanými v KN.

19.10.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa rada/odborný rada - Správce DMVS.

19.10.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný referent/vrchní referent - Podpora uživatelů.