Kontakty

Typ Telefon
Mobil 778425580
Ústředna 377162111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Pekarská Jana Ing. CV125377162132Jana.Pekarska@cuzk.czředitelka Zeměměřického a katastrálního inspektorátu v Plzni

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Burdová Renata JUDr. 104
377162114
Renata.Burdova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí
Čurdová Lenka 125
377162128
Lenka.Curdova2@cuzk.czekonom - asistent
Důrová Marcela Mgr. 103
377162113
Marcela.Durova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí
Kejhová Petra 103
377162113
Petra.Kejhova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí
Moulisová Daniela Bc. 119
377162244
Daniela.Moulisova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí
Pešek Tomáš Ing. 121
377162131
Tomas.Pesek@cuzk.czinspektor komerční sféry a zástupce ředitelky
Poláková Lenka Ing. 120
377162130
Lenka.Polakova@cuzk.czinspektorka komerční sféry
Puchtová Mirka Ing. 123
377162133
Mirka.Puchtova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí
Strejcová Eliška 122
377162134
Eliska.Strejcova@cuzk.czúčetní-rozpočtář
Zachardová Zdeňka Bc. 120
377162130
Zdenka.Zachardova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí

Aktuality inspektorátu

Zeměměřický a katastrální inspektorát v současné době nemá žádné aktuality.

Aktuality resortu

13.11.2019
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa ředitele katastrálního pracoviště Mělník.

11.11.2019
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (11/2019) je k dispozici ke stažení.

11.11.2019
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa ředitele katastrálního pracoviště Most.