Kontakty

Typ Telefon
Mobil 778425580
Ústředna 377162111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Pešek Tomáš Ing. CV125377162132
tomas.pesek@cuzk.czředitel Zeměměřického a katastrálního inspektorátu v Plzni

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Burdová Renata JUDr. 104
377162114
Renata.Burdova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (právní)
Čurdová Lenka 125
377162128
Lenka.Curdova2@cuzk.czasistent - účetní
Důrová Marcela Mgr. 121
377162131
Marcela.Durova@cuzk.czzástupce ředitele, inspektorka katastru nemovitostí (právní)
Kejhová Petra 119
377162113
Petra.Kejhova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SPI)
Kovářík Petr Ing. 103
377162244
petr.kovarik@cuzk.czinspektor katastru nemovitostí (SGI)
Pešek Tomáš Ing. 125
377162132
Tomas.Pesek@cuzk.czředitel
Poláková Lenka Ing. 120
377162130
Lenka.Polakova@cuzk.czinspektorka komerční sféry
Puchtová Mirka Ing. 123
377162133
Mirka.Puchtova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SPI)
Rokytenský Ondřej Bc. 103
377162244
Ondrej.Rokytensky@cuzk.cz inspektor komerční sféry
Strejcová Eliška 122
377162134
Eliska.Strejcova@cuzk.czúčetní - rozpočtář
Zachardová Zdeňka Bc. 120
377162130
Zdenka.Zachardova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SGI)

Aktuality inspektorátu

15.02.2021
Zeměměřický a katastrální inspektorát v Plzni oznamuje, že v návaznosti na usnesení vlády České republiky č. 128 ze dne 14. 2. 2021 o přijetí krizového opatření má s účinností od 15. 2. 2021 omezený provoz.

13.12.2020
Zeměměřický a katastrální inspektorát v Plzni oznamuje, že s ohledem na opatření přijatá usnesením vlády ČR č. 1202 ze dne 20. listopadu 2020 má až do odvolání omezený provoz pro veřejnost.

23.11.2020
Zeměměřický a katastrální inspektorát v Plzni oznamuje, že s ohledem na opatření přijatá usnesením vlády ČR č. 1202 ze dne 20. listopadu 2020 má v době od 23. listopadu 2020 do 12. prosince 2020 omezený provoz pro veřejnost.

Aktuality resortu

19.02.2021
Zveřejněna Výroční zpráva Českého úřadu zeměměřického a katastrálního za rok 2020.

15.02.2021
Od 15.2.2021 jsou úřední hodiny na všech katastrálních úřadech v rozsahu minimálně pondělí a středa 8.00-17.00 hodin, pokud to aktuální personální situace umožňuje, tak i nad tento rozsah. Před návštěvou si prosím ověřte přesný rozsah úředních hodin na www stránkách příslušných katastrálních úřadů. Děkujeme za pochopení.

11.02.2021
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (2/2021) je k dispozici ke stažení.