Kontakty

Typ Telefon
Sekretariát 284043091

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Hudec Štěpán Mgr. Ing. CV290284043090stepan.hudec@cuzk.czředitel
Hautke Jiří Ing. CV292284043020jiri.hautke@cuzk.czzástupce ředitele, ředitel technické sekce
Kovács Igor Ing. CV291284043057igor.kovacs@cuzk.czředitel kanceláře ředitele KÚ
Koubek Jan Ing. CV281284043035jan.koubek@cuzk.czředitel odboru obnovy katastrálního operátu
Beníšková Lenka 287284043087Lenka.Beniskova@cuzk.czvedoucí oddělení hospodářské správy
Koupil František Ing. 278284043278Frantisek.Koupil@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Křenková Eva 286284043086Eva.Krenkova@cuzk.czvedoucí ekonomického oddělení
Dejdarová Karolína Ing. 263284043263Karolina.Dejdarova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Kuchař Jiří Ing. 297284043260Jiri.Kuchar@cuzk.czvedoucí personálního oddělení
Paleček Martin Ing. 242284043606martin.palecek@cuzk.czvedoucí oddělení podpory ICT
Škeříková Dana Ing. 258284043258Dana.Skerikova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Sosnovcová Eva 271284043271Eva.Sosnovcova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Ulman Jaroslav Mikrofilm326320044Jaroslav.Ulman@cuzk.czvedoucí oddělení mikrofilmu a skenování
Veselá Ladislava JUDr. 293284043031ladislava.vesela@cuzk.czoddělení metodiky a kontroly (pověřena zastupováním)

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost

Aktuality úřadu

30.04.2020
Důležité upozornění!
S účinností od 4. května 2020 dochází na katastrálních pracovištích ke zrušení omezení úředních hodin pro veřejnost. Bližší informace o úředních hodinách konkrétního katastrálního pracoviště naleznete na internetových stránkách jednotlivých katastrálních pracovišť.
 

Aktuality resortu

07.07.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Agenda veřejných zakázek a smluv odboru informatiky.

01.07.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa ředitele Katastrálního pracoviště Vyškov.

30.06.2020
Aktualizovaný seznam úředně oprávněných zeměměřických inženýrů.