Kontakty

Typ Telefon
Sekretariát 284043091

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Hudec Štěpán Mgr. Ing. CV290284043090stepan.hudec@cuzk.czředitel
Hautke Jiří Ing. CV292284043020jiri.hautke@cuzk.czzástupce ředitele, ředitel technické sekce
Kovács Igor Ing. CV291284043057igor.kovacs@cuzk.czředitel kanceláře ředitele KÚ
Koubek Jan Ing. CV281284043035jan.koubek@cuzk.czředitel odboru obnovy katastrálního operátu
Beníšková Lenka 287284043087Lenka.Beniskova@cuzk.czvedoucí oddělení hospodářské správy
Koupil František Ing. 278284043278Frantisek.Koupil@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Křenková Eva 286284043086Eva.Krenkova@cuzk.czvedoucí ekonomického oddělení
Dejdarová Karolína Ing. 263284043263Karolina.Dejdarova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Kuchař Jiří Ing. 297284043260Jiri.Kuchar@cuzk.czvedoucí personálního oddělení
Paleček Martin Ing. 242284043606martin.palecek@cuzk.czvedoucí oddělení podpory ICT
Škeříková Dana Ing. 258284043258Dana.Skerikova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Sosnovcová Eva 271284043271Eva.Sosnovcova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Ulman Jaroslav Mikrofilm326320044Jaroslav.Ulman@cuzk.czvedoucí oddělení mikrofilmu a skenování
Veselá Ladislava JUDr. 293284043031ladislava.vesela@cuzk.czoddělení metodiky a kontroly (pověřena řízením)

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost

Aktuality úřadu

18.09.2019
V části "Úřední deska", v sekci "Oznámení a jiná úřední sdělení" bylo vystaveno "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Rada / odborný rada – interní auditor Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj"

Aktuality resortu

16.09.2019
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (9/2019) je k dispozici ke stažení.

09.09.2019
Zkoušky ÚOZI se budou konat dne 25. září 2019.

30.08.2019
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Analytik/analytička - programátor/programátorka.