Kontakty

Typ Telefon
Sekretariát 284043091

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Hudec Štěpán Mgr. Ing. CV290284043090
stepan.hudec@cuzk.czředitel
Hautke Jiří Ing. CV292284043020
jiri.hautke@cuzk.czzástupce ředitele, ředitel technické sekce
Kovács Igor Ing. CV291284043057
igor.kovacs@cuzk.czředitel kanceláře ředitele KÚ
Koubek Jan Ing. CV281284043035
jan.koubek@cuzk.czředitel odboru obnovy katastrálního operátu
Beníšková Lenka 287284043087
Lenka.Beniskova@cuzk.czvedoucí oddělení hospodářské správy
Koupil František Ing. 278284043278
Frantisek.Koupil@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Křenková Eva 286284043086
Eva.Krenkova@cuzk.czvedoucí ekonomického oddělení
Dejdarová Karolína Ing. 263284043263
Karolina.Dejdarova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Kuchař Jiří Ing. 297284043260
Jiri.Kuchar@cuzk.czvedoucí personálního oddělení
Paleček Martin Ing. 242284043606
martin.palecek@cuzk.czvedoucí oddělení podpory ICT
Škeříková Dana Ing. 258284043258
Dana.Skerikova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Sosnovcová Eva 271284043271
Eva.Sosnovcova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Ulman Jaroslav Mikrofilm326320044
Jaroslav.Ulman@cuzk.czvedoucí oddělení mikrofilmu a skenování
Veselá Ladislava JUDr. 293284043031
ladislava.vesela@cuzk.czoddělení metodiky a kontroly (pověřena zastupováním)

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost

Aktuality úřadu

16.02.2021
ÚPRAVA ÚŘEDNÍCH HODIN:
S účinností od 15. 2. 2021 jsou rozšířeny úřední hodiny na všech pracovištích Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj. Před návštěvou si prosím ověřte přesný rozsah úředních hodin na www stránkách katastrálních pracovišť. Děkujeme za pochopení.

Aktuality resortu

19.02.2021
Zveřejněna Výroční zpráva Českého úřadu zeměměřického a katastrálního za rok 2020.

15.02.2021
Od 15.2.2021 jsou úřední hodiny na všech katastrálních úřadech v rozsahu minimálně pondělí a středa 8.00-17.00 hodin, pokud to aktuální personální situace umožňuje, tak i nad tento rozsah. Před návštěvou si prosím ověřte přesný rozsah úředních hodin na www stránkách příslušných katastrálních úřadů. Děkujeme za pochopení.

11.02.2021
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (2/2021) je k dispozici ke stažení.