Podatelna

Typ podání Umístění Poznámka
elektronické podání ku.prokarlovkraj@cuzk.cz
ID datové schránky pvcadqm
všechna podání kancelář č. 11

Zaměstnanci s elektronickým podpisem

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Mgr. Kamil Bělohlávek213353417231
Kamil.Belohlavek@cuzk.czvedoucí oddělení informačních a komunikačních technologií
Roman Boček305353417275
Roman.Bocek@cuzk.czinvestiční referent
Bc. Andrea Freiová317353417245
Andrea.Freiova@cuzk.czúčetní-rozpočet
Ing. Eva Hamatová320353417287
Eva.Hamatova@cuzk.czvedoucí ekonomicko-správního oddělení
Ing. Lydie Hanušová Házyová321353417218
lydie.hanusovahazyova@cuzk.czvedoucí personálního oddělení
Jana Harantová317353417284
Jana.Harantova@cuzk.czreferent vnitřní správy
Jarmila Kořánová319353417291
Jarmila.Koranova@cuzk.czreferent majetkové správy
Bc. Růžena Nováková314353417280
ku.prokarlovkraj@cuzk.czpodatelna KÚ
Bc. Zdeňka Růžičková322353417289
Zdenka.Ruzickova@cuzk.czpersonalista
Ing. Jitka Stoklasová315353417255
Jitka.Stoklasova@cuzk.czředitelka katastrálního úřadu
Dana Zavadilová322353417288
Dana.Zavadilova@cuzk.czmzdová účetní

Aktuality úřadu

08.01.2021
Upozornění Katastrálního úřadu!
Po dobu nouzového stavu dochází na Katastrálním úřadu pro Karlovarský kraj k omezení služeb pro veřejnost.
Více informací: Získat podrobnější informace k omezení služeb pro veřejnost (soubor ve formátu PDF)
Děkujeme za pochopení.

Aktuality resortu

20.01.2021
Zveřejněny statistické údaje za 4. čtvrtletí roku 2020 o vybraných transakcích s nemovitostmi evidovanými v KN.

18.01.2021
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (1/2021) je k dispozici ke stažení.

18.01.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa ředitele/ředitelky Katastrálního úřadu pro hl. m. Prahu