Podatelna

Typ podání Umístění Poznámka
elektronické podání ku.prokarlovkraj@cuzk.cz
ID datové schránky pvcadqm
všechna podání kancelář č. 11

Zaměstnanci s elektronickým podpisem

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Mgr. Kamil Bělohlávek213353417231Kamil.Belohlavek@cuzk.czvedoucí oddělení informačních a komunikačních technologií
Roman Boček305353417275Roman.Bocek@cuzk.czinvestiční referent
Bc. Andrea Freiová317353417245Andrea.Freiova@cuzk.czúčetní-rozpočet
Ing. Eva Hamatová320353417287Eva.Hamatova@cuzk.czvedoucí ekonomicko-správního oddělení
Ing. Lydie Hanušová Házyová321353417218lydie.hanusovahazyova@cuzk.czvedoucí personálního oddělení
Jana Harantová317353417284Jana.Harantova@cuzk.czreferent vnitřní správy
Jarmila Kořánová319353417291Jarmila.Koranova@cuzk.czreferent majetkové správy
Bc. Růžena Nováková314353417280ku.prokarlovkraj@cuzk.czpodatelna KÚ
Bc. Zdeňka Růžičková322353417289Zdenka.Ruzickova@cuzk.czpersonalista
Ing. Jitka Stoklasová315353417255Jitka.Stoklasova@cuzk.czředitelka katastrálního úřadu
Dana Zavadilová322353417288Dana.Zavadilova@cuzk.czmzdová účetní

Aktuality úřadu

18.03.2020
Katastrální úřad pro Karlovarský kraj v návaznosti na USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 15. března 2020 č. 215 o přijetí krizového opatření upravuje provoz pracovišť. Více informací najdete ZDE.

Aktuality resortu

25.03.2020
Zeměměřické činnosti pro katastr v době nouzového stavu

16.03.2020
Důležité upozornění!
S ohledem na opatření přijatá usnesením vlády ČR č. 215 ze dne 15. března 2020 mají všechna pracoviště katastrálních úřadů od pondělí 16. 3. 2020 až do odvolání omezený provoz pro veřejnost. Katastrální úřady přijímají bez omezení elektronická podání ve stanovené formě a poštovní zásilky. K získání informací z katastru nemovitostí využijte aplikaci Nahlížení do katastru, která umožňuje vyřízení úplného výpisu z katastru přes e-shop. Neodkladné záležitosti bude možné vyřídit v omezených úředních hodinách v pondělí a ve středu od 8 do 11 hodin. Prosíme, abyste se před případnou návštěvou řídili pokyny uvedenými na www stránkách příslušných katastrálních úřadů.
Děkujeme za pochopení.


13.03.2020
Vzhledem k četným dotazům sdělujeme, že návrh na vklad práv i ostatní podání katastrálním úřadům lze činit prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo elektronicky (e-mailem nebo prostřednictvím datových schránek). Účastníci řízení o vkladu budou v těchto případech vyzváni k úhradě správního poplatku, který lze uhradit převodem na účet. Podrobnosti o elektronických podáních a parametrech přijímaných datových zpráv zde. Základní informace z katastru nemovitostí je možné získat rovněž elektronicky prostřednictvím aplikace Nahlížení do katastru nemovitostí. V této aplikaci je možné prostřednictvím e-shopu získat i úplný výpis z katastru nemovitostí v elektronické podobě bez nutnosti návštěvy katastrálního pracoviště.