Podatelna

Typ podání Umístění Poznámka
elektronické podání ku.prokarlovkraj@cuzk.cz
ID datové schránky pvcadqm
všechna podání kancelář č. 11

Zaměstnanci s elektronickým podpisem

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Mgr. Kamil Bělohlávek213353417231Kamil.Belohlavek@cuzk.czvedoucí oddělení informačních a komunikačních technologií
Roman Boček305353417275Roman.Bocek@cuzk.czinvestiční referent
Bc. Andrea Freiová317353417245Andrea.Freiova@cuzk.czúčetní-rozpočet
Ing. Lydie Hanušová Házyová321353417218lydie.hanusovahazyova@cuzk.czvedoucí personálního oddělení
Jana Harantová317353417284Jana.Harantova@cuzk.czreferent vnitřní správy
Jarmila Kořánová319353417291Jarmila.Koranova@cuzk.czreferent majetkové správy
Bc. Růžena Nováková314353417280ku.prokarlovkraj@cuzk.czpodatelna KÚ
Ing. Jiřina Perlingerová320353417287Jirina.Perlingerova@cuzk.czvedoucí ekonomicko-správního oddělení
Bc. Zdeňka Růžičková322353417289Zdenka.Ruzickova@cuzk.czpersonalista
Ing. Jitka Stoklasová315353417255Jitka.Stoklasova@cuzk.czředitelka katastrálního úřadu
Dana Zavadilová322353417288Dana.Zavadilova@cuzk.czmzdová účetní

Aktuality úřadu

Katastrální úřad v současné době nemá žádné aktuality.

Aktuality resortu

09.08.2019
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (8/2019) je k dispozici ke stažení.

06.08.2019
Zveřejněny statistické údaje za 2. čtvrtletí roku 2019 o vybraných transakcích s nemovitostmi evidovanými v KN.

02.08.2019
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Analytik/analytička - programátor/programátorka.