Kontakty

Typ Telefon
ústředna 518309560

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Veselská Jana JUDr. CV22518309562
Jana.Veselska@cuzk.czŘeditelka KP Hodonín
Tomčalová Jana Mgr. 24518309580
Jana Tomcalova@cuzk.czVedoucí oddělení právních vztahů k nemovitostem
Lévková Ladislava 30518309561
Ladislava.Levkova@cuzk.czVedoucí oddělení aktualizace KN
Kántor Ondřej Ing. 15518309570
Ondrej.Kantor@cuzk.czVedoucí oddělení dokumentace KN

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Herková Bronislava 6
518309573
bronislava.herkova@cuzk.czkontaktní osoba pro podnikatele v oboru geodezie
Kučerová Jana 21
518309563
jana.kucerova@cuzk.czekonom
Hrdá Markéta 2
518309588
marketa.hrda@cuzk.czpotvrzování GP
Tomčalová Jana Mgr. 24
518309580
jana.tomcalova@cuzk.czvedoucí oddělení právních vztahů
Toman Michal Ing. 5
518309564
michal.toman@cuzk.czinformatik KP

Aktuality pracoviště

Katastrální pracoviště v současné době nemá žádné aktuality.

Aktuality úřadu

01.11.2021
Oznamujeme vám, že v souladu s pravidly pro vedení spisové služby katastrálních úřadů budou ke dni 1. ledna 2022 zrušeny emailové distribuční skupiny pro součinnost katastrálních pracovišť při vyhotovování geometrických plánů (obvykle ve tvaru: vfk.[KP]@cuzk.cz). Pokud nežádáte o součinnost při poskytování podkladů prostřednictvím WSGP, je třeba nadále podání týkající se součinnosti při vyhotovování geometrických plánů zasílat na adresu elektronické podatelny příslušného katastrálního pracoviště.

23.01.2014
Dotazník k úrovni poskytovaných služeb

Aktuality resortu

10.01.2022
Oznámení o vyhlášení výběrových řízení na obsazení služebního místa ředitele/ ředitelky Katastrálního pracoviště Ústí nad Labem a Katastrálního pracoviště Sokolov.
 

07.01.2022
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný/vrchní referent - Podpora uživatelů

04.01.2022
Zveřejněny statistické údaje za 4. čtvrtletí roku 2021 o vybraných transakcích s nemovitostmi evidovanými v KN.