Kontakty

Typ Telefon
služba 284041300

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Bílková Iva Ing. CV605284041770Iva.Bilkova@cuzk.czředitelka

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Bartošová Ladislava 607
284041330
Ladislava.Bartosova@cuzk.czekonomka rozpočtářka
Černá Jitka Ing. 609
284041366
Jitka.Cerna@cuzk.czinspektorka
Hájková Jitka 606
284041310
Jitka.Hajkova@cuzk.czasistentka-účetní
Horejcová Jaroslava Ing. 610
284041352
Jaroslava.Horejcova@cuzk.czinspektorka
Jandová Alena Ing. 613
284041365
Alena.Jandova@cuzk.czinspektorka
Kadlecová Martina Ing. 603
284041363
Martina.Kadlecova@cuzk.czinspektorka
Machek Blanka Ing. 602
284041340
Blanka.Machek@cuzk.czinspektorka
Novák Karel JUDr. 611
284041350
Karel.Novak@cuzk.czinspektor
Pluhařová Hana Mgr. 612
284041360
Hana.Pluharova2@cuzk.czinspektorka
Ryneš Milan Mgr. 613
284041364
Milan.Rynes@cuzk.czinspektor
Soukup Pavel Ing. 611
284041351
Pavel.Soukup@cuzk.czinspektor
Vašát Stanislav Ing. 612
284041361
Stanislav.Vasat@cuzk.czinspektor
Veselá Šárka Mgr.Bc. 608
284041320
Sarka.Vesela@cuzk.czzástupkyně ředitelky
Votrubec Vítězslav

řidič

Aktuality inspektorátu

Zeměměřický a katastrální inspektorát v současné době nemá žádné aktuality.

Aktuality resortu

13.11.2019
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa ředitele katastrálního pracoviště Mělník.

11.11.2019
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (11/2019) je k dispozici ke stažení.

11.11.2019
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa ředitele katastrálního pracoviště Most.