Kontakty

Typ Telefon
služba 284041300

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Bílková Iva Ing. CV605284041770Iva.Bilkova@cuzk.czředitelka

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Bartošová Ladislava 607
284041330
Ladislava.Bartosova@cuzk.czekonomka rozpočtářka
Černá Jitka Ing. 609
284041366
Jitka.Cerna@cuzk.czinspektorka
Hájková Jitka 606
284041310
Jitka.Hajkova@cuzk.czasistentka-účetní
Horejcová Jaroslava Ing. 610
284041352
Jaroslava.Horejcova@cuzk.czinspektorka
Jandová Alena Ing. 613
284041365
Alena.Jandova@cuzk.czinspektorka
Kadlecová Martina Ing. 603
284041363
Martina.Kadlecova@cuzk.czinspektorka
Machek Blanka Ing. 602
284041340
Blanka.Machek@cuzk.czinspektorka
Novák Karel JUDr. 611
284041350
Karel.Novak@cuzk.czinspektor
Pluhařová Hana Mgr. 612
284041360
Hana.Pluharova2@cuzk.czinspektorka
Ryneš Milan Mgr. 613
284041364
Milan.Rynes@cuzk.czinspektor
Soukup Pavel Ing. 611
284041351
Pavel.Soukup@cuzk.czinspektor
Vašát Stanislav Ing. 612
284041361
Stanislav.Vasat@cuzk.czinspektor
Veselá Šárka Mgr.Bc. 608
284041320
Sarka.Vesela@cuzk.czzástupkyně ředitelky
Votrubec Vítězslav

řidič

Aktuality inspektorátu

16.03.2020
S ohledem na opatření přijatá usnesením vlády ČR č.215 ze dne 15.března 2020 jsou od pondělí 16.3.2020 až do odvolání omezeny úřední hodiny pro veřejnost takto: pondělí a středa : 8,00 - 11,00 hod.
Žádáme Vás, abyste přednostně využívali možnosti elektronické komunikace (e-mail, datová schránka) nebo telefonickou komunikaci.

Aktuality resortu

25.03.2020
Zeměměřické činnosti pro katastr v době nouzového stavu

16.03.2020
Důležité upozornění!
S ohledem na opatření přijatá usnesením vlády ČR č. 215 ze dne 15. března 2020 mají všechna pracoviště katastrálních úřadů od pondělí 16. 3. 2020 až do odvolání omezený provoz pro veřejnost. Katastrální úřady přijímají bez omezení elektronická podání ve stanovené formě a poštovní zásilky. K získání informací z katastru nemovitostí využijte aplikaci Nahlížení do katastru, která umožňuje vyřízení úplného výpisu z katastru přes e-shop. Neodkladné záležitosti bude možné vyřídit v omezených úředních hodinách v pondělí a ve středu od 8 do 11 hodin. Prosíme, abyste se před případnou návštěvou řídili pokyny uvedenými na www stránkách příslušných katastrálních úřadů.
Děkujeme za pochopení.


13.03.2020
Vzhledem k četným dotazům sdělujeme, že návrh na vklad práv i ostatní podání katastrálním úřadům lze činit prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo elektronicky (e-mailem nebo prostřednictvím datových schránek). Účastníci řízení o vkladu budou v těchto případech vyzváni k úhradě správního poplatku, který lze uhradit převodem na účet. Podrobnosti o elektronických podáních a parametrech přijímaných datových zpráv zde. Základní informace z katastru nemovitostí je možné získat rovněž elektronicky prostřednictvím aplikace Nahlížení do katastru nemovitostí. V této aplikaci je možné prostřednictvím e-shopu získat i úplný výpis z katastru nemovitostí v elektronické podobě bez nutnosti návštěvy katastrálního pracoviště.