Kontakty

Typ Telefon
služba 284041300

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Bílková Iva Ing. CV605284041770Iva.Bilkova@cuzk.czředitelka

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Bartošová Ladislava 607
284041330
Ladislava.Bartosova@cuzk.czekonomka rozpočtářka
Hájková Jitka 606
284041310
Jitka.Hajkova@cuzk.czasistentka - účetní
Horejcová Jaroslava Ing. 610
284041352
Jaroslava.Horejcova@cuzk.czinspektorka
Jandová Alena Ing. 613
284041365
Alena.Jandova@cuzk.czinspektorka
Kadlecová Martina Ing. 603
284041363
Martina.Kadlecova@cuzk.czinspektorka
Mašek Jaroslav 603
284041341
řidič
Novák Karel JUDr. 611
284041350
Karel.Novak@cuzk.czinspektor
Pluhařová Hana Mgr. 612
284041360
Hana.Pluharova2@cuzk.czinspektorka
Ryneš Milan Mgr. 613
284041364
Milan.Rynes@cuzk.czinspektor
Soukup Pavel Ing. 611
284041351
Pavel.Soukup@cuzk.czinspektor
Vašát Stanislav Ing. 609
284041366
Stanislav.Vasat@cuzk.czinspektor
Veselá Šárka Mgr.Bc. 608
284041320
Sarka.Vesela@cuzk.czzástupkyně ředitelky
Žídek Miroslav Ing. 609
284041362
Miroslav.Zidek@cuzk.czinspektor

Aktuality inspektorátu

25.09.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Inspektor/ka – právník Zeměměřického a katastrálního inspektorátu v Praze (obor služby 55.)

30.04.2020
S účinností od pondělí 4.5.2020 dochází na ZKI v Praze ke změně úředních hodin pro veřejnost
pondělí, středa  : 8,00 - 17,00 hod.
úterý, čtvrtek     : 8,00 - 14,00 hod.

Při osobním kontaktu Vás žádáme o dodržování hygienických zásad.

 

17.04.2020
S ohledem na mimořádné opatření ze dne 9.4.2020  rozšiřujeme od pondělí 20.4.2020  úřední hodiny pro veřejnost takto:
pondělí a středa : 8,00 - 17,00 hod.
Nadále vás žádáme, abyste přednostně využívali možnosti elektronické komunikace (e-mail, datová schránka) nebo telefonickou komunikaci. Osobní jednání budou probíhat za podmínek dodržování zvýšených hygienických požadavků s použitím ochranných prostředků dýchacích cest, po dezinfekci rukou.

Aktuality resortu

22.09.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Metodik / Metodička bezpečnosti.

11.09.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada Legislativa KN

11.09.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Právník / Právnička