Kontakty

Typ Telefon
- provolba 475246
- ústředna 475246500

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Jindřich Jiří Ing. CV101475246504
778416483
Jiri.Jindrich@cuzk.czředitel KP
Beránková Andrea Mgr. 115475246574
739518321
Andrea.Berankova@cuzk.czvedoucí oddělení právních vztahů k nemovitostem

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Bonková Petra Mgr. 107
475246589
Petra.Bonkova@cuzk.czobnova katastrálního operátu novým mapováním
Bukvaj Jiří 1
475246561
jiri.bukvaj@cuzk.czposkytování informací z katastru nemovitostí
Hájková Marie Bc. 113
475246591
Marie.Hajkova2@cuzk.czpodatelna, spisová služba
Hájková Miroslava 107
475246576
miroslava.hajkova@cuzk.czobnova katastrálního operátu novým mapováním
Hanuschová Pavlína 107
475246569
Pavlina.Hanuschova@cuzk.czpotvrzování geometrických plánů
Hatašová Ivana 112
475246586
ivana.hatasova@cuzk.czpodatelna, spisová služba
Hlínová Jitka 1
102
475246577
735795033
jitka.hlinova@cuzk.czrevize katastrálního operátu, poskytování informací z KN
Hošek Vladimír Bc. 104
475246596
Vladimir.Hosek@cuzk.czrozhodování o povolení vkladu
Chvátal Filip Mgr. 104
475246592
Filip.Chvatal@cuzk.czrozhodování o povolení vkladu
Jižovská Naděžda 108
475246582
Nadezda.Jizovska@cuzk.cznávrh zápisu v katastru
Joachymstálová Blanka 113
475246566
blanka.joachymstalova@cuzk.czpodatelna, spisová služba
Makovská Alena 113
475246581
alena.makovska@cuzk.czpodatelna, spisová služba
Nedělková Pařízková Gabriela 108
475246568
Gabriela.NedelkovaParizkova@cuzk.cznávrh zápisu v katastru
Nesvadbová Zdenka 114
475246570
Zdenka.Nesvadbova@cuzk.czasistentka ředitele, ekonom
Petrovová Vladana Ing. 107
475246562
739507087
vladana.petrovova@cuzk.czobnova katastrálního operátu
Procházková Jana 105
475246593
739515466
Jana.Prochazkova@cuzk.czrozhodování o povolení vkladu
Putzová Veronika 112
475246579
veronika.putzova@cuzk.czpodatelna, spisová služba
Radová Ilona 109
475246587
739519187
ilona.radova@cuzk.czrozhodování o povolení vkladu
Schaidtová Iveta Mgr. 106
475246585
739355653
Iveta.Schaidtova@cuzk.czrozhodování o povolení vkladu
Šímová Pavla 103
475246571
Pavla.Simova@cuzk.czkontrola listin určených k záznamu
Temerová Oldřiška 112
475246584
Oldriska.Temerova@cuzk.czpodatelna, spisová služba
Veselá Eva 108
475246583
eva.vesela@cuzk.czkontrola aktualizace
Viktorová Markéta 102
475246588
735795208
Marketa.Viktorova@cuzk.czrevize katastrálního operátu
Vrecková Věra 102
475246573
734648067
Vera.Vreckova@cuzk.czrevize katastrálního operátu
Zdobnická Renata 103
475246575
renata.zdobnicka@cuzk.czkontrola listin určených k záznamu

Pro součinnost katastrálního pracoviště při vyhotovování GP lze využít e-mailovou adresu:

kp.ustinl@cuzk.cz
Mailová adresa slouží jak pro objednání podkladů pro vyhotovení geometrického plánu, tak k podání geometrického plánu k potvrzení katastrálním úřadem. Doporučujeme však využívat Webovou službu pro vyhotovitele a ověřovatele geometrických plánů.
 

Aktuality pracoviště

29.11.2021
Nabídka volného místa - služební místo představeného – Ředitel / ředitelka Katastrálního pracoviště Ústí nad Labem na Katastrálním úřadu pro Ústecký kraj

15.09.2021
Dne 1. 10. 2021 bude zrušena mailová distribuční adresa kp-UstinadLabem-dokumentace@cuzk.cz sloužící k objednávání podkladů pro vyhotovení geometrického plánu. K objednání podkladů využívejte zejména  Webovou službu pro vyhotovitele a ověřovatele geometrických plánů, případně své žádosti směřujte přímo na adresu podatelny katastrálního pracoviště kp.ustinl@cuzk.cz. Děkujeme za pochopení.

09.04.2021
S účinností od 12.4.2021 je provedena změna Úředních hodin na Katastrálním pracovišti Ústí nad Labem Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj.
Úřední hodiny jsou nově pro všechny agendy:
Pondělí, Středa : 8:00 - 17:00
Úterý, Čtvrtek    : 8:00 - 14:00
Pátek                  : 8:00 - 12:00


Aktuality resortu

15.11.2021
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (11/2021) je k dispozici ke stažení.

12.11.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Vrchní inspektor/inspektorka.

11.11.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa rada/odborný rada - Správce DMVS.