Kontakty

Typ Telefon
fax 312522493
podatelna 312522312

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Letňanská Jitka Ing. CV8312522312
Jitka.Letnanska@cuzk.czředitelka
Baňková Františka Mgr. 4312574222
Frantiska.Bankova@cuzk.czvedoucí oddělení právních vztahů k nemovitostem
Urban Aleš Bc. 2312574229
Ales.Urban@cuzk.czvedoucí oddělení aktualizace a dokumentace KN

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Čápová Jiřina
312522312
Jirina.Capova@cuzk.czAktualizace KN
Kysilko Tomáš Ing.
312574215
Tomas.Kysilko@cuzk.czVFK pro geodety
Landová Nikola
312522312
kp.slany@cuzk.czpodatelna
Volrábová Venuše
312574232
Venuse.Volrabova@cuzk.czDatové schránky

Aktuality pracoviště

Katastrální pracoviště v současné době nemá žádné aktuality.

Aktuality úřadu

25.10.2021
Dnem 1. ledna 2022 dochází ke zrušení e-mailových adres pro součinnost katastrálního pracoviště při vyhotovování geometrických plánů (vfk.benesov@cuzk.cz, vfk.beroun@cuzk.cz, vfk.kladno@cuzk.cz, vfk.kolin@cuzk.cz, vfk.kutnahora@cuzk.cz, vfk.melnik@cuzk.cz, vfk.mladaboleslav@cuzk.cz, vfk.nymburk@cuzk.cz, vfk.praha-vychod@cuzk.cz, vfk.praha-zapad@cuzk.cz, vfk.pribram@cuzk.cz, vfk.rakovnik@cuzk.cz a vfk.slany@cuzk.cz).
Pokud není tato výše uvedená součinnost zprostředkována prostřednictvím webové služby pro vyhotovitele a ověřovatele geometrických plánů, odesílejte své požadavky, týkají se této součinnosti na e-mailovou adresu podatelny místně příslušného katastrálního pracoviště.

12.04.2021
ÚPRAVA ÚŘEDNÍCH HODIN:
S účinností od 12. 4. 2021 jsou rozšířeny úřední hodiny na všech pracovištích Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj. Před návštěvou si prosím ověřte přesný rozsah úředních hodin na www stránkách katastrálních pracovišť. Děkujeme za pochopení.

Aktuality resortu

18.01.2022
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (1/2022) je k dispozici ke stažení.

10.01.2022
Oznámení o vyhlášení výběrových řízení na obsazení služebního místa ředitele/ ředitelky Katastrálního pracoviště Ústí nad Labem a Katastrálního pracoviště Sokolov.
 

07.01.2022
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný/vrchní referent - Podpora uživatelů