Kontakty

Typ Telefon
fax 466023156
ústředna 469660111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Kumstýř Miroslav Ing. CV302469660150miroslav.kumstyr@cuzk.czředitel katastrálního pracoviště
Němeček Jan Ing. 003469660137jan.nemecek@cuzk.czvedoucí oddělení aktualizace katastru nemovitostí
Ročeň Josef Bc. 103469660125josef.rocen@cuzk.czvedoucí oddělení právních vztahů k nemovitostem
Soukalová Ludmila Ing. 001469660120ludmila.soukalova@cuzk.czvedoucí oddělení dokumentace katastru nemovitostí

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Bakešová Lenka Bc.
469660149
lenka.bakesova@cuzk.czrozhodování o povolení vkladu
Bydlová Lucie 110
469660111
lucie.bydlova@cuzk.czNávrh zápisu v katastru
Courtois Marie 006
469660118
Marie.Courtois@cuzk.czNávrh zápisu v katastru
Červinková Kateřina 306
469660158
Katerina.Cervinkova@cuzk.czobnova katastrálního operátu
Dibelka Zdeněk 212
469660141
zdenek.dibelka@cuzk.czzápisy v řízení V a Z
Hambálková Jitka 013
469660112
jitka.hambalkova@cuzk.czPoskytování informací z KN
Hormandlová Lenka 116

Lenka.Hormandlova@cuzk.czposkytování informací KN, poskytování podkladů, nahlížení do KN, poskytování informací PK
Hovorková Lenka 301
469660151
lenka.hovorkova@cuzk.cznávrh zápisu v katastru
Jiroušek Ladislav Mgr. 105
469660154
Ladislav.Jirousek@cuzk.czRozhodování o povolení vkladů
Kabátová Erika 104
469660131
Erika.Kabatova@cuzk.czrozhodování o povolení vkladu
Karlíková Gabriela 112
469660124
gabriela.karlikova@cuzk.czzápisy v řízení V a Z
Kirová Šárka 114
469660133
Sarka.Kirova@cuzk.czzápisy v řízení V a Z
Kolářová Jitka 106
469660122
Jitka.Kolarova@cuzk.czkontrola aktualizace
Křičenská Jana 002
469660119
jana.kricenska@cuzk.czPotvrzování GP
Lambl Filip
469660116
Filip.Lambl@cuzk.czobnova katastrálního operátu
Liška Ondřej 216
469660140
ondrej.liska@cuzk.czsprávce informačních a komunikačních technologií
Malířová Lenka Bc. 101
469660160
Lenka.Malirova@cuzk.czrozhodování o povolení vkladu
Mísařová Renata 210
469660153
renata.misarova@cuzk.czPodatelna
Mísařová Renata 110
469660153
Renata.Misarova@cuzk.czposkytování informací KN, poskytování podkladů, nahlížení do KN, poskytování informací PK
Naděžda Naděžda 114
469660159
Nadezda.Kopecka@cuzk.czzápisy v řízení V a Z
Návratová Lucie Ing. 002
469660161
lucie.navratova@cuzk.czPotvrzování GP
Návratová Lucie Ing. 002
46900161
Lucie.Navratova@cuzk.czkontrola aktualizace
Němečková Květa 206
469660148
kveta.nemeckova@cuzk.czřízení o opravě chyby v SPI
Novák Tomáš 105
469660126
Tomas.Novak@cuzk.czrozhodování o povolení vkladu
Novosadová Eva 107
469660134
eva.novosadova@cuzk.czPodatelna
Padyšáková Karina Ing. 205
469660142
Karina.Padysakova@cuzk.czŘešení souboru geodetických informací
Pilařová Ludmila 112
469660117
Ludmila.Pilarova@cuzk.cznávrh zápisu v katastru
Plachá Iveta 108
469660135
iveta.placha@cuzk.czPodatelna
Seidlová Ivana 112
469660132
Erika.Kabatova@cuzk.czNávrh zápisu v katastru
Stará Vlasta 120
469660152
Vlasta.Stara@cuzk.czobnova katastrálního operátu
Švadlenková Daniela 006
469660127
Daniela.Svadlenkova@cuzk.czzápisy v řízení V a Z
Švejková Jitka Ing. 206
469660138
Jitka.Svejkova@cuzk.czřízení o opravě chyby v SPI
Teplý Stanislav Bc. 207
469660141
stanislav.teply@cuzk.czNámitková řízení
Teplý Stanislav Bc. 212
469660141
stanislav.teply@cuzk.czobnova katastrálního operátu
Urbánková Michaela Ing. 306
469660114
Michaela.Urbankova@cuzk.czřízení o údajích SGI
Václavíková Hana 107
469660123
hana.vaclavikova@cuzk.czPodatelna
Vaněčková Marcela 006
469660163
Marcela.Vaneckova@cuzk.cznávrh zápisu v katastru
Zemanová Jana Mgr. 102
469660139
Jana.Zemanova@cuzk.czrozhodování o povolení vkladu
Zitová Eva 112
469660123
Eva.Zitova@cuzk.czNávrh zápisu v katastru

Pro součinnost katastrálního pracoviště při vyhotovování GP lze využít e-mailovou adresu:

vfk.chrudim@cuzk.cz
Tuto e-mailovou adresu nelze využít pro podání žádosti o potvrzení geometrického plánu spolu s jejími přílohami (GP a ZPMZ). Žádost o potvrzení lze podat na e-mailovou adresu podatelny katastrálního pracoviště.
 

Aktuality pracoviště

23.07.2020
Aktuální přehled obnov operátu a revizí ve formátu PDF spolu s kontakty na příslušné pracovníky.

Aktuality úřadu

31.08.2020
Od 1.9.2020 je zavedena povinost zakrývání dýchacích cest (nos, ústa) ve vnitřních prostorech úřadu, v souvislosti s mimořádným opatřením Ministerstva zemědělství č.j.: MZDR 15757/2020-31/MIN/KAN.

30.04.2020
Vážení klienti,
vzhledem k uvolňování mimořádných karanténních opatření MZ jsou úřední hodiny pro podatelny a poskytování údajů z KN na katastrálních pracovištích určeny od 4.5.2020 takto: 
Pondělí 8:00 – 17:00
Úterý      8:00 – 14:00
Středa   8:00 – 17:00
Čtvrtek   8:00 – 14:00
Pátek     8:00 – 12:00
I nadále upřednostňujeme telefonickou, elektronickou komunikaci a platby kartou..
Ředitel KÚ Ing. Karel Švarc


Aktuality resortu

22.09.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Metodik / Metodička bezpečnosti.

11.09.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada Legislativa KN

11.09.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Právník / Právnička