Kontakty

Typ Telefon
ústředna 542521111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Suchánková Marie Ing. CV262542521300Marie.Suchankova@cuzk.czŘeditelka KP Brno-město
Foretová Adriana Mgr. CV258542521301Adriana.Foretova@cuzk.czŘeditelka odboru právních vztahů k nemovitostem
Tenorová Terezie Ing. CV162542521340Terezie.Tenorova@cuzk.czŘeditelka odboru geodetických informací KN
Pohanělová Alena JUDr. 268542521335Alena.Pohanelova@cuzk.czVedoucí právního oddělení č. 1
Válková Beata JUDr. 268542521355Beata.Valkova@cuzk.czVedoucí právního oddělení č. 2
Hrdinová Zdeňka Ing. 264542521311Zdenka.Hrdinova@cuzk.czVedoucí oddělení aktualizace PI KN
Konvalina Vladimír Ing. Bc. 148542521372Vladimir.Konvalina@cuzk.czVedoucí oddělení aktualizace GI KN
Tomášková Lenka Ing. 161542521366Lenka.Tomaskova@cuzk.czVedoucí oddělení dokumentace KN

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost

Pro součinnost katastrálního pracoviště při vyhotovování GP lze využít e-mailovou adresu:

VFK.brno-mesto@cuzk.cz
Tuto e-mailovou adresu nelze využít pro podání žádosti o potvrzení geometrického plánu spolu s jejími přílohami (GP a ZPMZ). Žádost o potvrzení lze podat na e-mailovou adresu podatelny katastrálního pracoviště.
 

Aktuality pracoviště

Katastrální pracoviště v současné době nemá žádné aktuality.

Aktuality resortu

21.01.2020
Zveřejněny statistické údaje za 4. čtvrtletí roku 2019 o vybraných transakcích s nemovitostmi evidovanými v KN.

16.01.2020
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (1/2020) je k dispozici ke stažení.

31.12.2019
Upozorňujeme, že podle zákona  č. 364/2019 Sb., kterým se mění některé zákony v oblasti daní v souvislosti se zvyšováním příjmů veřejných rozpočtů, dochází s účinností od 1. 1. 2020 ke změně výše některých správních poplatků, zejména poplatku za přijetí návrhu na zahájení řízení o povolení vkladu do katastru nemovitostí z původních 1000 Kč na 2000 Kč.