Kontakty

Typ Telefon
fax 542521103
ústředna 542521111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Kamera Josef Ing. CV116542521100Josef.Kamera@cuzk.czŘeditel katastrálního úřadu
Krajíčková Eva Ing. Bc. CV118542521101Eva.Krajickova@cuzk.czŘeditelka kanceláře ředitele katastrálního úřadu
Matulíková Alena JUDr. 119542521105Alena.Matulikova@cuzk.czVedoucí personálního oddělení
Fojtášek Jiří Mgr. 122542521126Jiri.Fojtasek@cuzk.czVedoucí oddělení metodiky a kontroly
Krupka Marcel Ing. 123542521166Marcel.Krupka@cuzk.czVedoucí ekonomicko-správního oddělení
Kodýtek Tomáš Ing. CV210542521200Tomas.Kodytek@cuzk.czŘeditel technické sekce
Pelíšek Jiří Ing. CV235542521202jiri.pelisek@cuzkŘeditel odboru obnovy katastrálního operátu
Levínský Vladimír Ing. 234542521215Vladimir.Levinsky@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 1
Svánovský Jan Ing. 216542521240Jan.Svanovsky@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 2
Šimek Stanislav Ing. 301542521220Stanislav.Simek@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 3
Beránková Sylva Ing. 236542521256Sylva.Berankova@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 4
Váhala Vlastimil Bc. 220518697040Vlastimil.Vahala@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 5
Ondrůšek Jiří Ing. 177542521131Jiri.Ondrusek@cuzk.czVedoucí oddělení podpory ICT

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Špásová Jana Ing. 112542521104Jana.Spasova@cuzk.czinterní auditor